Hotel Abertamy Sport hotel
 
ADRESA Hotel Sport hotel
Perninská 280
Abertamy 36235
Česká Republika
Hotel-Abertamy-Sport-Hotel@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Sport hotel ubytování Abertamy Aktuální počasí skoro zataženo
Hotel Abertamy Sport hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Abertamy Sport hotel - disponuje restauracíHotel Abertamy Sport hotel - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Abertamy Sport hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Abertamy Sport hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Abertamy Sport hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Abertamy Sport hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Abertamy Sport hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Hotel Sport hotel / Abertamy

Sport hotel se nachází v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7 km západně od Jáchymova.

Přímo v obci je lyžařský vlek, který je součástí nově otevřeného skiareálu Plešivec s perfektně upravenými sjezdovkami, jsou zde 3 nové moderní 4sedačkové lanovky, 100% zasněžování, dětský park, ski půjčovny včetně servisu, lyžařská škola a bezplatné parkoviště.

V okolí Sport hotelu jsou ideální terény pro běžkaře (Pernink, Boží Dar, Klínovec) s možností napojení na Krušnohorskou magistrálu. V letních měsících lze využít tenisové kurty a možnost pěších výletů nebo cyklostrasy.

Sport hotel Abertamy ubytování:
Sport hotel Abertamy nabízí ubytování v 17 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, TV a připojení k Internetu prostřednictvím WiFi (v celém hotelu). Možnost přistýlky je samozřejmostí. Některé pokoje lze propojit spojovacími dveřmi a jsou tak vhodné např. pro rodiny s dětmi.

Abertamy hotel Sport hotel služby:
K ubytování v hotelu Sport hotel Abertamy mají hosté možnost objednání polopenze či plné penze. Domácí mazlíček je akceptován za poplatek. V hotelu je úschovna lyží, sauna a whirpool. Parkování v areálu hotelu zdarma.

Ubytování Abertamy Sport hotel restaurace:
Stylová restaurace s celkovou kapacitou 40 míst nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Možnost posezení v pivnici a v restauraci s dětským koutkem. V letních měsících pak také posezení na venkovní zahrádce a dětem je k dispozici hřiště s pískovištěm.

Hotel Sport hotel v Abertamech wellness:
V hotelu je k dispozici privátní sauna s kapacitou 8 osob a whirpool, kterou mohou využít nejen ubytovaní hosté, ale také veřejnost. V ceně je zahrnuto zapůjčení osušky i prostěradla. Součástí wellness je sprcha. V prostoru wellness na Vás čeká příjemné posezení a minibar za poplatek. 

Sport hotel ubytování Krušné hory Abertamy okolí:
V blízkosti hotelu se nachází multifunkční hřiště s umělým povrchem a hosté si také mohou pronajmout multifunkční halu v Perninku, která je od hotelu vzdálená 1 km. V okolí Areál Plešivec nabízí adrenalinového vyžití - např. obří houpačku, lanové centrum pro děti i dospělé, volný pád ze 16 m, horské koloběžky a čtyřkolky. Pro milovníky horských kol je k dispozici přes 200 km cyklotras vedoucích napříč celými Krušnými horami. Trasy pro pěší turistiku a vyznavače nordic walkingu Vás zavedou např. k rozhledně Plešivec, na vrchol hory Klínovec či do národní přírodní rezervace Velký Močál.